It is easier than ever to ‘think outside the box’ for architects these days. With the use of technology (CAD), it is now easier to efficiently describe more complex shapes and spaces and communicate these to the build. In mathematics, the Klein bottle is a certain non-orientable surface, i.e., a surface (a two-dimensional manifold) with no distinct “inner” and “outer” sides. Klein Bottle House in Mornington Peninsula, Australia, designed by McBride Charles Ryan (MCR) applies the logic of the Klein Bottle, by being a shape which folds into itself to become one continuous volume.

 Sok jelzőt lehetne erre az Ausztráliába Mornington Peninsulába tervezett házra mondani egyet kivéve azt hogy Egyszerű.Azt hogy a különböző tervező programokkal mi mindent lehet tervezni és azt rögtön térben látni ,az ma már napi rutin,de ehhez a házhoz az alapötleten és a jó tervezőn kívül egy nagyon komoly konstruktőr is kellett  aki ezt a házat úgy megépítette ahogy azt megálmodták......bravo McBride Charles Ryan (MCR).









A bejegyzés trackback címe:

https://epitesz-belsoepitesz.blog.hu/api/trackback/id/tr676494929

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása